Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 Klasik Küba Turu THY ile (BB02)

Klasik Küba Turu THY ile (BB02)

8 Gece 9 Gün 4 - 5 * Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Kalkış Şehri İstanbul
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

8 Gece 9 Gün

1.299,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

4 - 5 * Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

Havana (4) Trinidad (2) Varadero (2)

Tur Hakkında

HAVANA - TRİNİDAD - VARADERO

 Klasik Küba Turu THY ile (BB02)

Uçuş Bilgileri:

Gidiş: İstanbul Havalimanı (İST) TK 183 15 Nisan 2024 02:00 - Havana Jose Marti International Airport (HAV) 07:30

Dönüş: Havana Jose Marti International Airport (HAV) TK 195 23 Nisan 2024 08:55 -  İstanbul Hava Limanı (İST) 08:45

Konaklama: HAVANA - TRİNİDAD - VARADERO

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İstanbul - Havana
Havana Uluslararası Jose Marti Havalimanı’na varıyoruz. Havana şehir turumuza başlıyoruz.Gezimiz esnasında UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti,Malecon Bulvarı, Devrim Meydanı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve kenti kuşbakışı olarak izleyebileceğiniz Morro Kalesi’ni göreceğiz. Öğle yemeğini yerel bir restoranda alıyoruz.Havana turumuz sonrasında otelimize transfer. Akşam yemeğini yerel bir restoranda alıyoruz. Geceleme Havana’daki otelimizde.
2. Gün Havana
Kahvaltının ardından Vinales Vadisi ve Pinar del Rio turu için otelden hareket. UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan ve dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Vinales Şehir merkezini, tütün tarlalarını, yerel tütün çiftliğini ziyaret ediyoruz. Turumuzun öğle yemeğini Finca San Vicente Restoranında alıyoruz. Daha sonra Pinar del Rio’ya hareket ederek Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını ve kültürünü yakından tanıyacağız. Dileyen misafirlerimiz burada orijinal Küba purolarını satın alabilirler. Akşam yemeğini yerel bir restoranda alıyoruz. Geceleme Havana’daki otelimizde.
3. Gün Havana
Kahvaltının ardından Benzersiz Havana Turu için otelden hareket. Bu turumuza 1958 yılının sonunda Küba devrimine kadar Amerika’dan ithal edilmiş, daha sonra konulan ambargoya istinaden bir daha ülkeye sokulma şansı olmayan ve günümüzde de aktif olarak kullanılmakta olan Eski Amerika arabaları ile başlıyoruz. Bu renkli araçlar ile Küba sokaklarında yapacağımız kısa bir gezi sonrası Küba’nın Picassos’u olarak da bilinen Jose Fuster’in, yaşadığı dönem boyunca dekore ettiği resimler, seramikler ve çizimler yoluyla dekore edip açık hava sergisine dönüşen mahallesini göreceğiz. Bu gezinin ardından ismini Fernando Hamel’den alan modern sanatçıların merkezi olan hamel sokağını göreceğiz. Ardından Havana’yı tepeden görebileceğimiz Küba’nın efsanevi kahramanı Che Guevara’nın evini ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğini yerel restoranda alıyoruz. Yemek sonrası turumuza Havana’nın en keyifli caddelerinden birisi olan Prado caddesine geçiyoruz. Akşam yemeğini yerel bir restoranda alıyoruz. Geceleme Havana’daki otelimizde.
4. Gün Havana
Kahvaltının ardından son 20 yılını Küba'da geçiren ünlü yazar Ernest Hemingway'in evini ziyaret ediyoruz. Havana'ya 20 dakika uzaklıkta küçük bir Küba balıkçı köyü olan Cojimar köyündeki "Çanlar Kimin için Çalıyor" romanından kazandığı parayla satın aldığı, günümüzde Hemingway müzesi olarak kullanılan muhteşem La Vigia çiftliğindeki La Finca evini ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğini Cojimar De Terrezas Restoranında alıyoruz. Sonrasında otele dönüyoruz. Akşam yemeğini yerel bir restoranda alıyoruz. Geceleme Havana’daki otelimizde.
5. Gün Havana - Cienfuegos - Trinidad
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası, Küba’nın en güzel şehirlerinden olan Cienfuegos’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerindeki Guama. Burada Timsah çiftliğini ziyaret edeceğiz. Burayı gezdikten sonra öğle yemeğinin de dahil olduğu panoramik Cienfuegos gezimize başlıyoruz. Yemek sonrası 1819 yılında Fransız yerleşimciler tarafından kurulan 2005 yılında UNESCO tarafından koruma altına alınmış bu güzel şehir Cienfuegos’u geziyoruz. Jose Marti Parkını parkı çevreleyen Tomas Terry Tiyatrosunu, Colegio de San Lorenzo devlet dairelerini göreceğiz. Şehri gezdikten sonra Trinidad’a doğru yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası akşam yemeği ve konaklama Trinidad’daki otelimizde.
6. Gün Trinidad - Santa Clara - Varadero
Kahvaltı sonrası UNESCO tarafından koruma altında alınmış, XVIII.-XIX. Yüzyıllar arasında şeker üretimiyle zenginleşen, Kübalıların gurur duyduğu günümüze Koloniyal dönem mimarisi örnekleri ile dünya üzerinde en iyi korunmuş UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan Trinidad şehrini yakından tanıyacağız. Taş sokaklarında yürürken eski zamanlara yolculuk yaptığımızı hissedecek, Trinidad’a has limon suyu, bal ve Küba Rom’unun karışımı Canchanchara içerek serinleyeceğiz. Tur sonrasında Villa Santa Clara şehrine doğru yola çıkacağız. Şehir turumuzda, devrimin önemli liderleri efsanevi Comandante Che Guevara tarafından ele geçirilen ve Batista ordularının neredeyse tüm cephanesini taşıyan zırhlı tren müze parkını, savaşın en ateşli kısmını geçtiği bugün bile eski Hilton Otelin’de kurşun izlerinin görüldüğü Parque Vidal’i görüp o günleri daha yakından hissedeceğiz. Küçük bir gerilla grubunun başında iken 9 Ekim 1967’de Bolivya’da yaralı olarak yakalanıp infaz edilen ve 30 yıl sonra cesedinin getirilerek defnedildiği Che Guevera’nın Mozolesini ve “El Che” nin ünlü veda mektubunun çivi yazısı ile yazılmış anıtı ile heykelini göreceğiz. Öğle yemeğini yerel bir restoranda alıyoruz. Santa Clara gezimizden sonra Varadero’ya doğru yola çıkıyoruz Akşam yemeği ve konaklama Varadero’daki otelimizde.
7. Gün Varadero
Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz öğle yemekli Katamaan turuna katılabilir. Akşam yemeği ve konaklama Varadero otelimizde.
8. Gün Varadero - Havana
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Matanzas turunu gerçekleştiriyoruz. Tur bitiminde Havana’ya transfer. Geceleme Havana’daki otelimizde.
9. Gün İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından havaalanına transfer

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları ekonomi sınıfı ucak biletleri.
 • 4 - 5 * Otellerde 8 gece Tam pansiyon konaklama.
 • Türkçe Profesyonel Rehberlik Hizmetleri.
 • Lux Otobusler ile şehir turları ve şehirler arası transferleri.
 • Alan vergisi.
 • Zorunlu Sigorta Mesleki Zorlunluluk.
   

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Tüm otel ekstraları
 • Seyahat sigortası
 • İptal güvence paketi
 • Ekstra Turlar
 • Lokal Rehber + Kulaklık (Gerektiğinde Tur Esnasında Toplanacaktır.)

Tur Tarihleri & Fiyatlar

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk
15.04.2024Müsait1.999,00 €2.349,00 €1.999,00 €0 - 2 Yaş 699,00 €
2 - 12 Yaş 1.989,00 €
09.11.2024Son 4 Kişi1.699,00 €2.049,00 €1.699,00 €0 - 2 Yaş 499,00 €
2 - 12 Yaş 1.689,00 €
08.12.2024Son 2 Kişi1.299,00 €1.649,00 €1.299,00 €0 - 2 Yaş 499,00 €
2 - 12 Yaş 1.289,00 €

Tur Notları

Ekstra Turlar paket halinde satılmaktadır.

Paket Fiyatı:780€

Paket Fiyatı:600€  

(Tur hareket tarihinden 30 gün önce satın alımlar için geçerlidir.)

5 Yıldızlı Otel Tam Pansiyon ( Sabah, Öğle, Akşam Yemekli ) Avantajlı Ekstra Tur Paketi:

Akşam yemekli Los Mercaderes 
Akşam yemekli 5 Centidos 
Akşam Yemekli Vista Mar
Akşam Yemekli La Guajirito
Öğle yemekli Cienfuegos şehir turu
Los Canayes de öğle yemekli Santa Clara turu
Isla Mujares

HAVANA - 5 ***** GRAND ASTON LA HABANA ( 4 GECE )

TRİNİDAD- 4**** MEMORİES TRİNİDAD DEL MAR HOTEL ( 1 GECE )

VARADERO 5*** GRAND ASTON VARADERO BEACH RESORT ( 2 GECE )

 

Tatilyıldızı Tur Katılım Koşullarıdır.

 

 1. Tatilyildizi; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
 2. Uçuş saatlerimizi satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tatilyildizi sorumlu tutulamaz. Tatilyildizi, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 3. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
 4. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
 5. Tura katılım için Tatilyildizi tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Tatilyildizi sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 6. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 7. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİLYİLDİZİ  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 8. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilyildizi sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Tatilyildizi sorumlu tutulamaz.
 9. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatilyildizi sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
 10. Tatilyildizi, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
 11. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 12. Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tatilyildizi misafirleri Tatilyildizi sorumluluğundadır.
 13. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde  oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
 14. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 15. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

İptal Şartları

Tatil Yıldızı Yurtdışı Turları İptal ve İade Şartları

Değerli Tatil Yıldızı misafirleri,

Tatil Yıldızı olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Yurtdışı turlarında oluşabilecek olası iptal ve değişiklik durumlarında şeffaf ve adil bir iade politikası izlemekteyiz. İşte yurtdışı turları için geçerli iptal ve iade şartlarımız:

 1. İptal Süresi:
  • Turun başlama tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılan iptallerde %100 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30-45 gün kala yapılan iptallerde %50 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30 günden az süre kala yapılan iptallerde iade sağlanamamaktadır.
 2. Zorunlu Durumlar:
  • Sağlık sorunları, acil durumlar gibi belgelenmiş zorunlu durumlarda iptal yapıldığında, geçerli belgelerle birlikte talep edilen ücretin tamamı turun başlama tarihine 20 gün kalaya kadar iade edilir.
 3. Tesis ve Ulaşım İptalleri:
  • Tesis veya ulaşım sağlayıcılarının (hava yolu şirketi, otel vb.) kendi politikaları çerçevesinde gerçekleştirdiği iptallerde, misafirlerimize oluşan maliyetler doğrultusunda iade veya alternatif tur seçenekleri sunulur.
 4. Ödeme İşlemleri:
  • İptal talebi durumunda iade işlemleri, ödemenin yapıldığı kanala (banka hesabı, kredi kartı vb.) ve süreçlere göre gerçekleştirilir. İade süreci, banka veya kart kuruluşlarının işlem sürelerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 5. İptal Prosedürü:
  • İptal talepleri, müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla yazılı olarak (iptal@tatilyildizi.com.tr üzerinden yapılmalıdır.)

Tatil Yıldızı olarak, her zaman misafirlerimizin yanında olduğumuzu ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Keyifli ve güvenli seyahatler dileriz!

Vize Bilgileri

Küba Vize Ücreti :100€

Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.

Tur Süresi

8 Gece 9 Gün

1.299,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

4 - 5 * Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

Havana (4) Trinidad (2) Varadero (2)

Tur Hakkında

HAVANA - TRİNİDAD - VARADERO

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları ekonomi sınıfı ucak biletleri.
 • 4 - 5 * Otellerde 8 gece Tam pansiyon konaklama.
 • Türkçe Profesyonel Rehberlik Hizmetleri.
 • Lux Otobusler ile şehir turları ve şehirler arası transferleri.
 • Alan vergisi.
 • Zorunlu Sigorta Mesleki Zorlunluluk.
   

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Tüm otel ekstraları
 • Seyahat sigortası
 • İptal güvence paketi
 • Ekstra Turlar
 • Lokal Rehber + Kulaklık (Gerektiğinde Tur Esnasında Toplanacaktır.)

Benzer Turlar

 Klasik Küba Turu Casa Konaklama THY ile (BB039)

Klasik Küba Turu Casa Konaklama THY ile (BB039)

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
1.500,00 EUR

Havana-Varadero-Bellamar-Cienfuegos - Tatilin yıldızı sen ol!
Adriyatik Kıyıları Budva Turu Air Albania HY İle 3 Gece 4 Gün (W0194)

Adriyatik Kıyıları Budva Turu Air Albania HY İle 3 Gece 4 Gün (W0194)

3*, 4* veya 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 3 Gece 4 Gün
449,00 EUR

Tiran Şehir Turu Dahil ! Vizesiz !
Büyük Balkan Turu Air Albania HY İle 6 Gece 8 Gün Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0197)

Büyük Balkan Turu Air Albania HY İle 6 Gece 8 Gün Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0197)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 6 Gece 7 Gün
699,00 EUR

Balkan Gecesi Dahil !
Kosovalı Büyük Balkan Turu Air Albania HY İle 6 Gece 8 Gün Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0198)

Kosovalı Büyük Balkan Turu Air Albania HY İle 6 Gece 8 Gün Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0198)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 6 Gece 7 Gün
699,00 EUR

Balkan Gecesi Dahil !
Kosovalı Baştanbaşa Balkanlar Turu Air Albania HY İle 6 Gece Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0199)

Kosovalı Baştanbaşa Balkanlar Turu Air Albania HY İle 6 Gece Extra Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil (W0199)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 6 Gece 7 Gün
699,00 EUR

Balkan Gecesi Dahil !
Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0118)

Mega Orta Avrupa Turu PGS ile 7 gece (İ0118)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
599,00 EUR

Prag (3) – Salzburg – Hallstatt – Viyana (2) – Budapeşte (2)
Bangkok & Pattaya Mahan HY İle Süper Promosyon 7 Gece 9 Gün (W0089)

Bangkok & Pattaya Mahan HY İle Süper Promosyon 7 Gece 9 Gün (W0089)

3* veya 4* Otel Fiyat Seçenekli 7 Gece 9 Gün
949,00 EUR

Bangkok 2 Pattaya 5
Yunanistan Turu - SELANİK - ATİNA - KAVALA Otobüs ile (K0006)

Yunanistan Turu - SELANİK - ATİNA - KAVALA Otobüs ile (K0006)

3* 4* Otellerde Konaklama 4 Gece 5 Gün
199,00 EUR

ATİNA(2) - SELANİK(1) - KAVALA(1)
Mega Portekiz & Endülüs & İspanya PGS İle 7 Gece ( İlkbahar Yaz) (İ0018)

Mega Portekiz & Endülüs & İspanya PGS İle 7 Gece ( İlkbahar Yaz) (İ0018)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
749,00 EUR

Dubai Turu THY İle 3 Gece 4 Tam Gün Dubai ve Abu Dhabi İkonları Turu Hediye (İ0045)

Dubai Turu THY İle 3 Gece 4 Tam Gün Dubai ve Abu Dhabi İkonları Turu Hediye (İ0045)

3*- 4* veya 5* Otel Konaklama Fiyat Seçenekli 3 Gece 4 Gün
449,00 EUR