Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Meksika Küba Turu THY ile 8 Gece 10 Gün (W0283)

Meksika Küba Turu THY ile 8 Gece 10 Gün (W0283)

8 Gece 10 Gün 3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Uçak
Kalkış Şehri İstanbul
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

8 Gece 10 Gün

3.099,00 USD
'den itibaren

Konaklama

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

MEXICO CITY - CANCUN - HAVANA - TRINIDAD - CIENFUEGOS - SANTA CLARA

Tur Hakkında

Meksika Küba Turu THY ile 8 Gece 10 Gün (W0283)

“Karayipler’in incisi” olarak anılan Küba; farklı kültürü, egzotik doğası ve şarkılara konu olmuş tarihi ile en çok gidilmek istenen ülkelerin başında geliyor. Komünizmin son kalesi olarak ayakta duruyor olmasının da bunda etkisi büyük. Bir yanda Fidel Castro ve Che Guevara’ya bağlılık yeminlerini ederek güne başlayan çocuklar, diğer tarafta Karayipler’in turkuaz sahilleri... Küba seyahatinde gerek kültürel gerek görsel zenginliklerin ardı arkası kesilmiyor.Mümkün mertebe özüne sadık kalan ama günümüz dünyasına da ayak uydurmaktan geri durmayan Küba’nın başkenti Havana, adanın en çok turist çeken bölgesi. Puslu tarihinin ağırlığına kafa tutarcasına müzik ve dansla beslenen ve hala sokaklarında devrim ruhunu hissettiren başkentten başka Küba’da görülmeyi hak eden daha birçok yer var. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde kendine yer bulan devasa tütün tarlalarıyla Vinales, uzun kumsalları ve kahve üreticileriyle nam salmış Trinidad, Fidel Castro’nun 1959 yılında devrimi ilan ettiği şehir olan Santiago de Cuba, bölgenin deniz ve güneş tatilinde en popüler destinasyonu Varadero, Che’nin şehri olarak bilinen Santa Clara bunlardan bazıları.

Sıcakkanlı ve misafirperver insanlarıyla ünlü Küba’yı görmek ve birbirinden farklı bölgelerini keşfetmek istiyorsanız, hemen şimdi TatilYıldızı'nın ayrıcalıklı imkanlarından faydalanarak tatilinizi şekillendirebilirsiniz.

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İSTANBUL - MEXICO CITY

İSTANBUL HAVALİMANI BULUŞMA    22:00    

İstanbul Havalimanında THY kontuarında buluşma. İşlemleri takiben gece yarısını geçe Türk Hava Yolları ile direkt uçuş ile Meksika’nın başkenti Mexico City yolculuğumuz başlıyor.  

TÜRK HAVA YOLLARI   tarifeli seferi ile Meksika ‘nın başkenti Mexico City ‘ye doğru yolculuğumuz  başlıyor, Geceleme uçakta.    

MEXICO CITY TURU      

Meksika’nın başkenti ve en büyük şehri. Anâhuac´ın yüksek platolarından birinde, 2.250 m yükseltide bulunan federal yönetim bölümünün merkezi. Aztekler döneminde “Ulu Tenochtitlan”; İspanyol sömürgesi döneminde “saygıdeğer ve asil emperyal şehir”; gösterişli evler ve yapılarının bolluğu ile “Saraylar şehri” gibi değişik isimlere layık görülen Meksiko City günümüzde 20 milyona dayanmış nüfusu ile adeta baş döndürücü bir metropol ünvanına kavuşmuş. Sabah, Mexico City’nin UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine alınan tarihi merkezinin turu: Zocalo olarak bilinen dev Anayasa Meydanı; bir Aztek tapınağının yerine inşa edilen Metropolitana Katedrali; ünlü sanatçı Diego Rivera’nın Meksika tarihini anlatan duvar resimlerinin bulunduğu Palacio Nacional Hükümet Sarayı. Ardından, Chapultepec Parkı´nın girişinde bulunan ve OrtaAmerika kültürlerine ışık tutan Meksika Ulusal Antropoloji Müzesi´ni ziyaret. Zengin antropolojik, etnografik ve arkeolojik koleksiyonlar barındıran müzenin baş eseri şüphesiz dünyaca ünlü ve Aztek Takvimi olarak bilinen dairesel Güneş Taşı´dır. Turumuzun bitiminde otelimize dönüş.

Otelimiz: Hotel Marlowe vb.

  

2. Gün MEXICO CITY

Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest günümüz başlıyor.

Extra Tur:

Teotivakan Piramitleri & Frida Kahlo Müzesi Turu -Öğle yemekli- 120usd

Meksiko City’den 40 km. mesafede bulunan Teotihuacan’a hareket.   UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi´ne alınan Teotihuacan antik şehrinin keşfi. “Tanrıların Yeri” anlamına gelen Teotihuacan, Yeni Dünya’nın en eski şehri olup aynı zamanda Kolomb öncesi Mezo-Amerika’nın gelmiş geçmiş en büyük şehri ve din merkeziydi. Arkeolojik Park gezisinde Teotihuacan’ın en büyük yapısı Güneş Piramidi; Ay Piramidi, Ölüler Yolu; büyük Tanrı “Tüylü Yılan” ithaf edilen Quetzalcoatl Tapınağı; Kelebekler Sarayı´nı görebilirsiniz.  Turumuz öğle yemekli olacaktır. Tur bitimi şehire geri dönüyoruz. Bir sonraki durağımız FRIDA KAHLO müzesi olacaktır. Yapının kobalt mavisi duvarları için Mavi Ev olarak da bilinen Frida Kahlo Müzesi, Meksikalı ressam Frida Kahlo'nun yaşamı ve eserlerine adanmış tarihi bir ev müzesi ve sanat müzesidir. Mexico City'deki Coyoacán'ın Colonia del Carmen semtinde yer almaktadır. [Bu müze pazartesi günleri kapalıdır. Programa denk gelirse, rehberimiz eşliğinde alternatif program yapılacaktır. Geceleme otelimizde.

Otelimiz: Hotel Marlowe 3* vb.

  

3. Gün MEXICO CITY – CANCUN

Sabah kahvaltı sonrası havalimanına geçiyoruz. Cancun uçuş saatimiz 8:30, Cancun varışımız 10:25, önce özel aracımız ile Otelimize transferimiz yapılıyor. Serbest günümüz olacak. Arzu eden misafirlerimiz için Extra turumuz vardır.

Extra Tur: ISLA MUJERES YÜZME TURU  - 60 USD*

Cancun Yat limanından Yerel tekneler ile, sahili ve plajları ile meşhur Mohares  adasına geçiyoruz, . Cancun Plajlarında güzel ve keyifli bir gün bizi bekliyor.

Otelimiz: Wyndham Garden Cancun Downtown 4* vb.

  

4. Gün CANCUN

Sabah çok erken alacağımız kahvaltıyı takiben serbest günümüz olacaktır.  

Extra Tur: Chıchen Itza Maya & Tulum Turu – Öğle Yemekli – 155 USD    

Vakit kaybetmeden Meksika Yukatan yarım adasının en büyük Maya antik şehir Chichen Itza ‘ya hareket. UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan ve 300 hektarlık bir alanı kaplayan Chichen Itza antik kentine doğru yola çıkış. Burada 700-900 yıllar arasında büyük bir Maya topluluğu gelişerek alanın güney bölgesi yapılarının çoğunu inşa etmiş. Ancak, orta bölgede yer alan ve toplam 365 basamak ile Maya takvimini simgeleyen ve Tüylü Yılan Tanrısına ithaf edilen Kukulkan Piramidi; jaguar ve kartal motifleriyle süslenmiş Savaşçılar Tapınağı; Maya dünyasının en büyük örneği olan “Juego de Pelota” top oyun sahası gibi ana yapıların tasarımı açıkça bir Toltek etkisi taşımakta. Bu etkileşimle ilgili üç teori ortaya konulmakta:    

Toltek’lerin Orta Meksika’daki başkenti Tula Maya’ların egemenliğinin altına geçmiş olabilir.   

Toltek’ler ChichenItza’yı istila etmişolabilirler veya geniş ölçüde tüccarlık yapan Maya’lar Toltek’lerden etkilenmiş olabilirler. Gezimiz güzergahında, bu önemli yapıların yanı sıra, salyangoz şeklinden dolayı “Caracol” denilen ve ören yerinin en eski yapısı olan gözlemevi; yağmur tanrısı ChacMool’a kurban edilen bedenlerin atıldığı sanılan kutsal kuyu “Cenote” de bulunmakta. Turumuz sonrası ÖĞLE YEMEĞİ  yerel bir restoranda  alınacaktır. Chichen Itza gezisinin ardından TULUM’a gideceğiz. TULUM kıyılarında antik kent ziyaretimizi yapacağız. Bölgedeki turumuzu tamamlayarak Cancun ‘a otele dönüyoruz.

Otelimiz: Wyndham Garden Cancun Downtown 4* vb.

  

5. Gün CANCUN-HAVANA [KÜBA]

Öğle saatlerinde rehberimizin belirleyeceği saatte Cancun otelimizden hareket ederek Cancun Havalimanına transfer olacağız. Yerel havayolları ile Havana’ya uçuşumuzu gerçekleştireceğiz.  Alanda karşılama ve otele’ e geçiyoruz.Öğleden sonra şehir turumuz vardır.

HAVANA ŞEHİR TURU- ÖĞLE YEMEKLİ  TUR     

Etkileyici tarihinin yanında dünya savaşlarından çok az zararla çıkmış ve ilk inşaa edildiği haliyle kendini korumuş,50li ve 60lı yılların Amerikan arabalarının sıkça görülebildiği, İspanyol mimarisinin etkileyici örneklerine sahip Havana’yı tanıtmaya yönelik Havana Şehir Turu’nu gerçekleştiriyoruz. San Cristobal de la Habana'dan ismini alan Havana, İspanyollar tarafından kurulmuştur.

Şehir turumuz modern Havana’dan başlıyor, artdeko ve modern mimarisi ile karışık Vedado Bölgesi'nden geçilerek dünyaca ünlü Devrim Meydanı'na doğru ilerliyoruz... Modern Havana’dan Eski Havana’ya 15 dakkika uzaklıkta zaman durmuş gibi kolonyal tarzı meydanları ve binaları karşımıza çıkıyor.

Ünlü Capitol binasına uğryarak tarihi merkezine devam edeceğiz. Plaza de Armas, Plaza de la Catedral, Plaza Vieja ve Plaza de San Francisco de Asiz adım adım yürünerek eski sokakları gezecek ve çamaşır asılmış kırık dökük balkonlardan bizi izleyen ağzı purolu yaşlılar bizlere el sallayacak. Bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. En değerli fotoğraflarınız siyah beyazlar olacak, kendinizi zamanında yolculuk yapmış gibi hissedecekseniz. La Bodeguita del Medio ve Floridita Bar’ı ünlü Ernest Hemingway'i hatırlatacak. Bolero, Chachalar, Maraka ritmi içimizden doğacak...ATATÜRK büstünü ziyaret edeceğiz.  UNESCO’nun sit alanları listesinde yer alan başkentin eski şehrini kolaylıkla bir müzik cenneti denilebilmektedir. Bir turistin Havana’da hemen hemen gideceği her kafede, sokakta, barda, otelde ve restoranda, canlı müzik gruplarına rastlaması mümkündür. Öyle ki, insan bazen kendi ülkesinde dinleme olanağını bulduğu kaliteli Latin grupların çokluğu karşısında şaşırmakta ve o zaman müziğin bir Kübalı için hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu daha iyi anlamaktadır. Yağlı boya tablolar ve el işleri pazardan satın alabilirsiniz…   Geceleme Havana ‘da otelde. 

Otelimiz: Hotel Paseo 3*vb.

  

6. Gün CIENFUEGOS –TRINIDAD-SANTA CLARA TURU

Bugün serbest günümüz başlıyor. Arzu edenler 1 Gece/ 2 Gün Sürecek olan Trınıdad Konaklamalı bir turumuz olacak              

*Katılmayanlar Havana da konaklıyor*   

SANTA CLARA EXTRA TURU        

Bu turumuz 1 gece konaklamalıdır-Bu konaklamalar Küba kültürünü en yakından yaşabileceğiniz casa Partıcular yani ev konaklamasıdır. Bugün ilk olarak UNESCO dünya mirası listesindeki CIENFUEGOS   kentini ve meydanı ve eski Tiyatroyu ziyaret edeceğiz. Öğle Yemeği yerel restoranda alınacak. Daha sonra   Trinidad şehrine devam ediyoruz. Trinidad şehir turumuzu yapacağız. Tarihi sokaklarında yürüyeceğiz. Plaza Mayor,Canchánchara Barda özel yöresel kokteylden tadacağız, turumuzun sonunda  geceleme TRINIDAD’da Casa Particular.  

  

7. Gün SANTA CLARA -HAVANA

Sabah çok erken, kahvaltı sonrası  saat 07:30 da SantaClara ‘ya Yolculuğumuz  başlıyor. Plaza Ernesto Che Guevara, Che Müzesi ziyaretimizi yapacağız. Burası her gün yüzlerce kişinin ziyaretine geldiği yerdir. SantaClara kent merkezini, tarihi zırhlı tren meydanını ziyaret ettikten sonra Havana’ya geri döneceğiz.

Geceleme Havana’da.

Otelimiz: Hotel Paseo 3*vb.

  

8. Gün HAVANA – İSTANBUL

Kahvaltı sonrası Extra turumuz var. Arzu eden misafirlerimiz extra tura katılabilirler.

PINAR DEL RIO- VINALES VADİSİ TURU – 125 USD     

Bu turumuzda önce tütün tarlaları gezecek, nasıl yetiştirildiği hakkında bilgilendirilecek ve sonra da Pinar del Rio'daki Puro Fabrikası'na gideceğiz. Los Jazmines tepesinden Vinales Vadisi’nin manzarası seyredildikten sonra öğle yemeğini El Palenque Restaurant'ta yiyeceğiz. Cueva del Indio mağarasının içindeki nehri sandalla gezerek geçtikten sonra Mural de la Prehistoria'da inanılmaz güzel doğada Leovigildo tarafından çizilmiş bir yağlı boya tablosu sizi bekliyor. Son olarak sürpriz bir yerli aile ziyareti yapılacaktır. Ardından Havana'ya geri dönüyoruz.  

Otelimiz: Hotel Paseo 3*vb.

  

9. Gün HAVANA - İSTANBUL

Bugün çıkış yapıyoruz. TÜRK HAVA YOLLARI ile uçuş saatimiz  09:35 Geceleme uçakta.    

10. Gün İSTANBUL

İstanbul’a varış 08:30  - Bu gezimizin sonu.

Fiyata Dahil Hizmetler

 • TÜRK HAVA YOLLARI ile ekonomi sınıfı   uçak bileti ve havalimanı vergileri ISTANBUL/ MEXICO CITY – HAVANA /ISTANBUL seferi.    
 • Programda belirtilen tüm turlar tüm transferler.    
 • 2 gece Mexico City / 2 Gece Cancun / 4 Gece Havana Küba         Toplam:  8  Gece  
 • Programda belirtilmiş yemekler dahildir    
 • Mexıco Cıty Şehir Turu    
 • Havana Şehir Turu (Yemekli)    
 • Küba- Havana’da 3*vb. Otel Konaklama- Kahvaltı servisi vardır.    
 • Türkçe rehberlik hizmeti    
 • Zorunlu Sigorta          

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Küba Vize ücreti *Normal Pasaportlar içindir. Yeşil pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır.
 • Programda açıkça belirtilmeyen yemekler.
 • EXTRA TURLAR.    
 • MEKSIKA VİZESİ (Yeşil Pasaport sahipleri için  36 USD dir. Parmak izi alınarak Meksika Konsolosluğu tarafından verilmektedir. Randevu alınarak gidilir. Bordo pasaportlu misafirlerimiz, online kolay vize ile Meksika’ya seyahat edebilirler. Online vizenizin alınması konusunda acenteniz  sizlere destek olacak.
 • Pasaportunda geçerli bir ABD vizesi olan misafirlerimiz (Bordo veya Yeşil), Meksika’ya vizesiz seyahat edebilirler.
 • Meksika için Bordo Normal Pasaport sahipleri- için Online form doldurup 15 dk da giriş kağıdını şirketimiz temin etmektedir -Ücretsiz)    
 • TURUMUZUN YABANCI PERSONELLERİ İÇİN TÜM BÖLGELERDE BAHŞİŞLERİ Yerel rehber, Garson ve Kaptanlar için kişi başı bahşiş ücreti: 70 USD

Tur Tarihleri & Fiyatlar

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk
26.05.2024Müsait3.099,00 $3.599,00 $3.099,00 $0 - 2 Yaş 999,00 $
2 - 12 Yaş 2.699,00 $
21.06.2024Müsait3.099,00 $3.599,00 $3.099,00 $0 - 2 Yaş 999,00 $
2 - 12 Yaş 2.699,00 $
19.07.2024Müsait3.099,00 $3.599,00 $3.099,00 $0 - 2 Yaş 999,00 $
2 - 12 Yaş 2.699,00 $
23.08.2024Müsait3.099,00 $3.599,00 $3.099,00 $0 - 2 Yaş 999,00 $
2 - 12 Yaş 2.699,00 $
14.10.2024Müsait3.099,00 $3.599,00 $3.099,00 $0 - 2 Yaş 999,00 $
2 - 12 Yaş 2.699,00 $
25.11.2024Müsait3.099,00 $3.599,00 $3.099,00 $0 - 2 Yaş 999,00 $
2 - 12 Yaş 2.699,00 $
09.02.2025Müsait3.099,00 $3.599,00 $3.099,00 $0 - 2 Yaş 999,00 $
2 - 12 Yaş 2.699,00 $
16.02.2025Müsait3.099,00 $3.599,00 $3.099,00 $0 - 2 Yaş 999,00 $
2 - 12 Yaş 2.699,00 $

Tur Notları

İptal Şartları

Vize Bilgileri

 

 

Tur Süresi

8 Gece 10 Gün

3.099,00 USD
'den itibaren

Konaklama

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Uçak

Gezilecek Yerler

MEXICO CITY - CANCUN - HAVANA - TRINIDAD - CIENFUEGOS - SANTA CLARA

Tur Hakkında

Fiyata Dahil Hizmetler

 • TÜRK HAVA YOLLARI ile ekonomi sınıfı   uçak bileti ve havalimanı vergileri ISTANBUL/ MEXICO CITY – HAVANA /ISTANBUL seferi.    
 • Programda belirtilen tüm turlar tüm transferler.    
 • 2 gece Mexico City / 2 Gece Cancun / 4 Gece Havana Küba         Toplam:  8  Gece  
 • Programda belirtilmiş yemekler dahildir    
 • Mexıco Cıty Şehir Turu    
 • Havana Şehir Turu (Yemekli)    
 • Küba- Havana’da 3*vb. Otel Konaklama- Kahvaltı servisi vardır.    
 • Türkçe rehberlik hizmeti    
 • Zorunlu Sigorta          

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Küba Vize ücreti *Normal Pasaportlar içindir. Yeşil pasaportlu misafirlerimiz vizeden muaftır.
 • Programda açıkça belirtilmeyen yemekler.
 • EXTRA TURLAR.    
 • MEKSIKA VİZESİ (Yeşil Pasaport sahipleri için  36 USD dir. Parmak izi alınarak Meksika Konsolosluğu tarafından verilmektedir. Randevu alınarak gidilir. Bordo pasaportlu misafirlerimiz, online kolay vize ile Meksika’ya seyahat edebilirler. Online vizenizin alınması konusunda acenteniz  sizlere destek olacak.
 • Pasaportunda geçerli bir ABD vizesi olan misafirlerimiz (Bordo veya Yeşil), Meksika’ya vizesiz seyahat edebilirler.
 • Meksika için Bordo Normal Pasaport sahipleri- için Online form doldurup 15 dk da giriş kağıdını şirketimiz temin etmektedir -Ücretsiz)    
 • TURUMUZUN YABANCI PERSONELLERİ İÇİN TÜM BÖLGELERDE BAHŞİŞLERİ Yerel rehber, Garson ve Kaptanlar için kişi başı bahşiş ücreti: 70 USD

Benzer Turlar

XL Güney Amerika Turu THY ile 18 Gece 20 Gün Ekstra Turlar Çevre Gezileri Dahil (W0326)

XL Güney Amerika Turu THY ile 18 Gece 20 Gün Ekstra Turlar Çevre Gezileri Dahil (W0326)

3*4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 18 Gece 20 Gün
6.249,00 USD

VİZESİZ
 Elegant Brezilya & Arjantin THY İle 9 Gece Ekstra Turlar Dahil (F0002)

Elegant Brezilya & Arjantin THY İle 9 Gece Ekstra Turlar Dahil (F0002)

4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 9 Gece 11 Gün
3.799,00 EUR

4 Akşam Yemeği Dahil ! VİZESİZ !
Büyük Güney Amerika Turu THY ile 10 Gece 12 Gün Tüm Ekstra Turlar Çevre Gezileri Dahil (W0297)

Büyük Güney Amerika Turu THY ile 10 Gece 12 Gün Tüm Ekstra Turlar Çevre Gezileri Dahil (W0297)

4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 10 Gece 12 Gün
4.449,00 USD

Vizesiz
Grand Güney Amerika Turu THY ile 16 Gece 18 Gün Tüm Ekstra Turlar Çevre Gezileri Dahil (W0308)

Grand Güney Amerika Turu THY ile 16 Gece 18 Gün Tüm Ekstra Turlar Çevre Gezileri Dahil (W0308)

3*4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 16 Gece 18 Gün
6.049,00 EUR

VİZESİZ ! 7 ÖĞLE YEMEĞİ ve 2 AKŞAM YEMEĞİ
Meksika & Guetamala & Honduras Turu THY İle 10 Gece 12 Gün (W0309)

Meksika & Guetamala & Honduras Turu THY İle 10 Gece 12 Gün (W0309)

3* ve 4* Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama 10 Gece 12 Gün
4.449,00 EUR

2 ÖĞLE YEMEĞİ ve 4 AKŞAM YEMEĞİ
Büyük Küba Turu THY ile 7 Gece Varadero, Trinidad Ve Havana Şehir Turları Dahil (T0047)

Büyük Küba Turu THY ile 7 Gece Varadero, Trinidad Ve Havana Şehir Turları Dahil (T0047)

3* & 4* Oteller ve Trinidad’da Casa Konaklaması 7 Gece 9 Gün
1.799,00 USD

VARADERO’DA 4* OTELDE ALKOLLÜ HERŞEY DÂHİL KONAKLAMA!
Elegant Vietnam & Kamboçya THY İle 7 Gece (F0133)

Elegant Vietnam & Kamboçya THY İle 7 Gece (F0133)

4* Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama 7 Gece 9 Gün
2.299,00 EUR

Yarım Pansiyon! 4 Öğle Yemeği Dahil!
Peru & Bolivya & Şili & Amazon & Kolombiya THY İle 14 Gece 16 Gün (W0284)

Peru & Bolivya & Şili & Amazon & Kolombiya THY İle 14 Gece 16 Gün (W0284)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 14 Gece 16 Gün
5.699,00 USD

Patagonya Turu THY İle 9 Gece 11 Gün Ekstra Turlar Dahil (W0285)

Patagonya Turu THY İle 9 Gece 11 Gün Ekstra Turlar Dahil (W0285)

3* ve 4* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 9 Gece 11 Gün
5.999,00 USD

Vizesiz !
Vietnam & Kamboçya Renkli Rotalar Turu THY İle 8 Gece (P0001)

Vietnam & Kamboçya Renkli Rotalar Turu THY İle 8 Gece (P0001)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 8 Gece 9 Gün
2.499,00 EUR