Üye Girişi

Bir hesabınızmı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi 'ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 Klasik Küba Turu Casa Konaklama THY ile (BB039)

Klasik Küba Turu Casa Konaklama THY ile (BB039)

7 Gece 8 Gün 3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama
Tur Tipi
Ulaşım
Kalkış Şehri
Fiyat Hesapla / Rezervasyon

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

1.500,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

Havana (3)Trinidad (2) Varadero (3)

Tur Hakkında

Havana-Varadero-Bellamar-Cienfuegos - Tatilin yıldızı sen ol!

 Klasik Küba Turu Casa Konaklama THY ile (BB039)

Uçuş Bilgileri:

Gidiş: İstanbul Hava Limanı ( İST ) 02:15 - Havana Jose Marti International Airport ( HAV ) 07:20

Dönüş: Havana Jose Marti International Airport ( HAV ) 08:45 -  İstanbul Hava Limanı ( İST ) 09:15

Konaklama: 

Havana: La Cubana,Casa Sierra Barroso,Shoko Berri, Casa Lovely Home, Casa Lily & Joe, Casa Daysi

Trinidat: La Cucana, Jesus Ponce, Mercedes Elvis, Narcisa, Nilda Ponce, Sarahi

Varadero: Casa Bettymar, Casa Orlando, Casa Teresita, Casa La China

 

 

“Karayipler’in incisi” olarak anılan Küba; farklı kültürü, egzotik doğası ve şarkılara konu olmuş tarihi ile en çok gidilmek istenen ülkelerin başında geliyor. Komünizmin son kalesi olarak ayakta duruyor olmasının da bunda etkisi büyük. Bir yanda Fidel Castro ve Che Guevara’ya bağlılık yeminlerini ederek güne başlayan çocuklar, diğer tarafta Karayipler’in turkuaz sahilleri... Küba seyahatinde gerek kültürel gerek görsel zenginliklerin ardı arkası kesilmiyor.

Mümkün mertebe özüne sadık kalan ama günümüz dünyasına da ayak uydurmaktan geri durmayan Küba’nın başkenti Havana, adanın en çok turist çeken bölgesi. Puslu tarihinin ağırlığına kafa tutarcasına müzik ve dansla beslenen ve hala sokaklarında devrim ruhunu hissettiren başkentten başka Küba’da görülmeyi hak eden daha birçok yer var. UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde kendine yer bulan devasa tütün tarlalarıyla Vinales, uzun kumsalları ve kahve üreticileriyle nam salmış Trinidad, Fidel Castro’nun 1959 yılında devrimi ilan ettiği şehir olan Santiago de Cuba, bölgenin deniz ve güneş tatilinde en popüler destinasyonu Varadero, Che’nin şehri olarak bilinen Santa Clara bunlardan bazıları.

Sıcakkanlı ve misafirperver insanlarıyla ünlü Küba’yı görmek ve birbirinden farklı bölgelerini keşfetmek istiyorsanız, hemen şimdi TatilYıldızı'nın ayrıcalıklı imkanlarından faydalanarak tatilinizi şekillendirebilirsiniz.

Tur Programı Tümünü Göster

1. Gün İstanbul - Havana

Değerli misafirlerimizin dikkatine; Küba turunun hareket tarihinde uçak depar saati gece yarısı olduğu için bir gün önce gece 23:00’da İstanbul Havalimanında şirket görevlisi ile buluşma olacaktır. Gece 02:15’te Türk Hava Yollarının TK183S tarifeli uçuşu ile direk olarak Havana Havalimanı’na uçuş gerçekleştirilecektir. 

Capitanes Generales Müzesi, Devrim Meydanı, Katedral Meydanı, Armas Meydanı, Morro Kalesi, Malecon (sahil şeridi), Barlar sokağı (CalleObispo), Floridita, La Bodeguita del Medio, Ernest'in bulunduğu yerleri ziyaret edebilirsiniz. Heminghway gitti, görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeği için şehir turu sonrası serbest zaman (dahil değildir) Geceleme Casa Particular.

Eski Havana Şehir Turu 100

  

 

2. Gün Havana

Küba turu kapsamında 2.gün sabah kahvaltısının ardından;Puro fabrikasını, rom müzesini, hammel sokağını, eski Tiemrs'deki Viist Fuster köyünü, Havana Ormanı'nı ve 5. Cadde ziyaret edilecektir. Geceleme Casa Particular.

  

 

3. Gün Havana

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman geçirilmesi için misafirlerimize vakit verilecektir. Arzu eden misafirlerimiz Küba turu paketine dahil olmayan ve ekstra ücretlendirilmeli VINALES VE PINAR DEL RIO turuna katılabilirler. Havana'ya 200 km uzaklıktaki Küba'nın bahçeleri olarak adlandırılan bölgede tütün tarlaları ve köyden rastgele seçilen bir aile ziyaret edilecektir.

Vınales Ve Pınar Del Rio Turu Detayları

Havana'dan 200 km uzaklıktaki, Küba'nın bahçeleri diye adlandırılan yörede tütün plantajlarını ve köydeki rastgele seçilecek bir aile ziyaret edilir. Puro fabrikalarını, likör fabrikasını ve Vinales Vadisine yolculuğumuzda Los Jazmines'ten mola sırasıda Mogotes'leri seyredilebilinir. Cueva del Indio mağarası ziyaret edilebilir ve mağaranın içinden geçen nehir ile sandal gezisi ve Viñales'de Mural de la Prehistoria denilen tarih öncesine dayanan duvar çizim ve resimleri incelenir. 

Parisien Show & Vinales Ve Pınar Del Rio Turu ( Kişi Başı 120€ )

Tropicana Show & 1/4 ROM + Kola & Kanepe  ( Kişi Başı 150€ )

  

4. Gün Havana - Trinidad

Sabah kahvaltısının ardından odalar boşaltıldıktan sonra Havana'ya hareket edilecektir. Trinidad'a vardıktan sonra rotamızı Cienfuegos'a çeviriyor ve Casa Particulare yerleşiyoruz. Ardından Cienfuegos'ta şehir turuna çıkıyoruz. Tur sırasında Prado Promenade, Central Park, Malecon Bulvarı ve Vallea Palacetriniad'a hareket ediyoruz. Ardından Serbest zaman. Geceleme Triniad'da ki Casa Particular de yapılacaktır.

Cienfuegos Turu 75€

  

5. Gün Cienfuegos - Trinidad Turu

Sabah kahvaltısının ardından gezi, deniz ve güneş için günümüz serbest olacaktır.Trinidad'ın en eski bölgelerini ziyaret edecek ve ardından Colonial'da bir şehir turu yapacağız.Tur bitiminde Triniad'da ki Casa Particular dönüş yapılacak ve burada geceleyeceğiz.

Trinidad Şehir Turu 70€

  

 

6. Gün Varadero

Rota üzerinde ki Santa Clara şehrini ve Che Guevara anıtını ziyaret ederek Trinidad'dan Varadero'ya doğrudan hareket edeceğiz. Geceleme Varadero'da Casa Particular.

  

7. Gün Varadero

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Misafirlerimiz ekstra ücrete tabi olacak olan Catamaran Denizi turu'muza katılabilir. Bu turda yol üzerinde uygun bir alanda şnorkel ile dalış yapılabilir. (Ekstra bir ücret karşılığında şnorkel kiralanabilir) Muhteşem manzarayı görmek ve Karayipler'in altında deniz, farklı ve renkli balıklar ve siyah ve kırmızı mercanlar ile harika vakit geçirebiliriz. Akşam üzeri gecelemeyi Varadero'da ki Casa Particular gerçekleştireceğiz.

Santa Clara Turu 130€

  

8. Gün Varadero - Havana

Sabah kahvaltısının ardından gezi, deniz ve güneş için günümüz serbest olacaktır. Gün içerisinde ekstra olarak Vigia Meydanı, Milanes Parkı, Matanzas turunun ardından alışveriş olacaktır. Tur bitiminde geceleme için Varadero'daki Casa Particular de  konaklayacağız.

Yarım Gün Matanzas Turu 75€

  

9. Gün İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman geçireceğiz. Akşam saatlerinde Havana Havalimanı'na hareket ettikten sonra Bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağı ile 08.45'te İstanbul'a uçucaz ve yerel saatle 09:15'de varacağız. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle… 

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları ekonomi sınıfı ucak biletleri.
 • Casa Particular (Lisanslı Butik Pansiyon)
 • Türkçe Profesyonel Rehberlik Hizmetleri.
 • Lux Otobusler ile şehir turları ve şehirler arası transferleri.
 • Alan vergisi.
 • Zorunlu Sigorta Mesleki Zorlunluluk.
   

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Tüm otel ekstraları
 • Seyahat sigortası
 • Ekstra Turlar
 • Lokal rehber + Kulaklık (Gerektiğinde Tur esnasında ödenecektir.)

Tur Tarihleri & Fiyatlar

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk
15.04.2024Sorunuz1.500,00 €1.750,00 €1.500,00 €0 - 2 Yaş 399,00 €
2 - 12 Yaş 1.439,00 €

Tur Notları

Ekstra Turlar paket halinde satılmaktadır.

Paket Fiyatı:600€

Paket Fiyatı 500€  (Erken rezervasyon için geçerlidir)

 

Tatilyıldızı Tur Katılım Koşullarıdır.

 

 1. Tatilyildizi; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. 
 2. Uçuş saatlerimizi satış temsilcinizden öğrenebilirsiniz. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Tatilyildizi sorumlu tutulamaz. Tatilyildizi, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
 3. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. 
 4. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.
 5. Tura katılım için Tatilyildizi tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Tatilyildizi sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 6. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğle ve akşam yemeği servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği restoranlarda verilebilir. 
 7. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından TATİLYİLDİZİ  sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 8. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilyildizi sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından  Tatilyildizi sorumlu tutulamaz.
 9. Tura iştirak eden kişilerin; şahsi eşyaları, çantaları ve valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan, kaybolan veya çalınan eşyalardan Tatilyildizi sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında ülkeye veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir. 
 10. Tatilyildizi, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, ilave yataklar; açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 3.yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan kontinental kahvaltı tereyağı, reçel veya bal, ekmek, çay veya kahve ile meyve suyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir. 
 11. Katılımcıların seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 12. Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Tatilyildizi misafirleri Tatilyildizi sorumluluğundadır.
 13. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi yoğun dönemlerde  oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce bilgi verilecektir.
 14. 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 15. Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu ve sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

 

 

İptal Şartları

Tatil Yıldızı Yurtdışı Turları İptal ve İade Şartları

Değerli Tatil Yıldızı misafirleri,

Tatil Yıldızı olarak, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini her zaman ön planda tutuyoruz. Yurtdışı turlarında oluşabilecek olası iptal ve değişiklik durumlarında şeffaf ve adil bir iade politikası izlemekteyiz. İşte yurtdışı turları için geçerli iptal ve iade şartlarımız:

 1. İptal Süresi:
  • Turun başlama tarihinden 45 gün öncesine kadar yapılan iptallerde %100 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30-45 gün kala yapılan iptallerde %50 iade sağlanır.
  • Turun başlama tarihine 30 günden az süre kala yapılan iptallerde iade sağlanamamaktadır.
 2. Zorunlu Durumlar:
  • Sağlık sorunları, acil durumlar gibi belgelenmiş zorunlu durumlarda iptal yapıldığında, geçerli belgelerle birlikte talep edilen ücretin tamamı turun başlama tarihine 20 gün kalaya kadar iade edilir.
 3. Tesis ve Ulaşım İptalleri:
  • Tesis veya ulaşım sağlayıcılarının (hava yolu şirketi, otel vb.) kendi politikaları çerçevesinde gerçekleştirdiği iptallerde, misafirlerimize oluşan maliyetler doğrultusunda iade veya alternatif tur seçenekleri sunulur.
 4. Ödeme İşlemleri:
  • İptal talebi durumunda iade işlemleri, ödemenin yapıldığı kanala (banka hesabı, kredi kartı vb.) ve süreçlere göre gerçekleştirilir. İade süreci, banka veya kart kuruluşlarının işlem sürelerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 5. İptal Prosedürü:
  • İptal talepleri, müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla yazılı olarak (iptal@tatilyildizi.com.tr üzerinden yapılmalıdır.)

Tatil Yıldızı olarak, her zaman misafirlerimizin yanında olduğumuzu ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çaba gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Herhangi bir sorunuz veya talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Keyifli ve güvenli seyahatler dileriz!

Vize Bilgileri

Küba Vize Ücreti :100 USD

Vize hizmet bedeli (Konsolosluklar ve hizmet sağlayıcıları tarafından ( kargo ücreti, form, danışmanlık v.b) doğabilecek ek hizmet bedelleri fiyata dahil değildir; sözleşmenin kurulmasının ardından bunlar tarafından yapılabilecek ücret artışları müşteriye ayrıca yansıtılacaktır.

Tur Süresi

7 Gece 8 Gün

1.500,00 EUR
'den itibaren

Konaklama

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama

Ulaşım

Gezilecek Yerler

Havana (3)Trinidad (2) Varadero (3)

Tur Hakkında

Havana-Varadero-Bellamar-Cienfuegos - Tatilin yıldızı sen ol!

Fiyata Dahil Hizmetler

 • Türk Havayolları ekonomi sınıfı ucak biletleri.
 • Casa Particular (Lisanslı Butik Pansiyon)
 • Türkçe Profesyonel Rehberlik Hizmetleri.
 • Lux Otobusler ile şehir turları ve şehirler arası transferleri.
 • Alan vergisi.
 • Zorunlu Sigorta Mesleki Zorlunluluk.
   

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti
 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Tüm otel ekstraları
 • Seyahat sigortası
 • Ekstra Turlar
 • Lokal rehber + Kulaklık (Gerektiğinde Tur esnasında ödenecektir.)

Benzer Turlar

 Klasik Küba Turu THY ile (BB02)

Klasik Küba Turu THY ile (BB02)

4 - 5 * Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 8 Gece 9 Gün
1.299,00 EUR

HAVANA - TRİNİDAD - VARADERO
Elegant Küba Ekstra Turlar Dahil THY ile 7 Gece (F0030)

Elegant Küba Ekstra Turlar Dahil THY ile 7 Gece (F0030)

4* Otel Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
2.099,00 EUR

6 Öğle Yemeği + 3 Akşam Yemeği Dahil!
Meksika Küba Turu THY ile 8 Gece 10 Gün (W0283)

Meksika Küba Turu THY ile 8 Gece 10 Gün (W0283)

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 8 Gece 10 Gün
3.099,00 USD

Büyük Küba Turu THY ile 7 Gece Varadero, Trinidad Ve Havana Şehir Turları Dahil (T0047)

Büyük Küba Turu THY ile 7 Gece Varadero, Trinidad Ve Havana Şehir Turları Dahil (T0047)

3* & 4* Oteller ve Trinidad’da Casa Konaklaması 7 Gece 9 Gün
1.799,00 USD

VARADERO’DA 4* OTELDE ALKOLLÜ HERŞEY DÂHİL KONAKLAMA!
Küba Turu THY ile 7 Gece 9 Gün (W0282)

Küba Turu THY ile 7 Gece 9 Gün (W0282)

3* Otellerde Oda & Kahvaltı Konaklama 7 Gece 8 Gün
1.499,00 EUR